Co dělám?

Tvořím změnu!

Vítejte v mém světě Intelekt trenérky  a Tvůrkyně ohniska růstu s Myšlením k bohatství. Společně prozkoumáme cestu k osobnímu rozvoji a uvědomělému myšlení. Soustředím se na vytváření prostoru pro pozitivní změny a dosahování plného potenciálu. Zahajte svou cestu se mnou a dosáhněte svých osobních úspěchů.

Bezplatná strategická konzultace na počátku

Během 15 minut zjistíme, zda existuje vzájemná shoda. Projdeme si vaše cíle a očekávání. Přiblížím vám, jak bude probíhat případná spolupráce. Zhodnotíme spolu, zda vidíme možnost vzájemné spolupráce. Pokud ano, definujeme si další kroky.

Podpora potenciálu a osobnostního růstu v komunitě

V mé uzavřené facebookové skupině se setkávají absolventi Intelekt tréninku, studenti Nakopávače bohatství a všichni, kteří hledají inspiraci k pozitivním změnám. Členství zahrnuje exkluzivní obsah, pravidelné akce a podporu v cestě za vlastním rozvojem. Připojte se k nám a objevte sílu osobní transformace!

INTELEKT TRÉNINK

Transformujte své myšlení s Intelekt tréninkem! Každý trénink je klíčem k odemknutí plného potenciálu vašeho mozku. Oživte své schopnosti, zrychlete rozhodování a vystupte nad ostatní. Připraveni zvýšit svou mentální výkonnost? Zvedněte svoji intelektuální laťku se mnou!

INTELEKT TRÉNINK je vhodný pro každého, kdo pracuje na sobě, touží po skutečném posunu ve svém životě, vede týmy nebo je manažerem. Trvá pouze 9 dní a obsahuje 8 jednoduchých úkolů s minimálním časovým závazkem.

Se mnou získáte plnou zodpovědnost za sebe a můžete se připojit k naší uzavřené komunitě po skončení tréninku. Nejde o víru, náboženství ani politiku - je to skutečný trénink pro trvalý osobnostní růst.