Příběhy transformace, které inspirují a mění životy

 Prozkoumejte příběhy žen, které se rozhodly pro cestu hlubokého seberozvoje s Mentálním tréninkem. Tyto autentické příběhy odhalují, jak změna v myšlení a výkonnosti může otevřít dveře k dosažení zdánlivě nedosažitelných snů a cílů. Odvaha vstoupit na cestu proměny přinesla každé z nich zásadní obrat v životě, vedoucí k osobnímu růstu a profesnímu úspěchu. 

Bc. Monika Kvapilová

Zakladatelka Moni ON AIR; podcasterka, networkerka, moderátorka, zpěvačka

"Mentální trénink bylo skvělé rozhodnutí, a to především proto, že mým průvodcem na 9denní cestě byla skvělá Martina Šuhajová. 
Marti, děkuji za tvoji vstřícnost a předané know-how, děkuji za tvůj nadstandardní čas, který jsi mi věnovala. Velmi oceňuji tvůj přístup ke spolupráci a jsem vděčná za flow, která mezi námi vznikla na každém hovoru. Principy ve mně zůstávají dále, každodenní praxe těchto návyků a uvědomění myšlenek mě posouvá dále. Cítím, že jsem vykročila na novou cestu, kterou zpečetila určitá transformace, následně okořeněná bolestí zubu moudrosti a rýmou jako trám. Aneb tělo odpovědělo po svém a nyní mi ukazuje kudy ano a kudy ne. Děkuji, že jsi byla mojí podporou a doporučuji tvůj nadhled a vedení každému, kdo chce udělat změnu kupředu."
Mgr. Lenka Fasnerová

Majitelka a manažerka Centrum pohybu Olomouc

"Můj život je stále v pohybu a o pohybu. Hodně pracuji na tom fyzickém těle ( jako fyzioterapeut a lektor pohybových aktivit ) ale to by bylo málo. Naše tělo mysl duše jedno jest a je potřeba s láskou pečovat a rozvíjet se ve všech rovinách.
V každém období života řešíme důležité a méně důležité věci a činíme různé kroky a změny. Za mě je úžasné, když je činíme vědomě. Mentální trénink mysli s Martinou přišel v pravou chvíli a já si jej naplánovala !!! Což u mě nebylo moc zvykem.
8 respektive 9 dní jdoucích po sobě, tudíž hodně intenzivní práce a hlavně KONKRÉTNÍ úkoly OKAMŽITĚ uváděné do života. A hned se začnou dít věci.
Mentální trénink je praktický, okamžitě aplikovatelný, úžasné, žádné až někdy …..prostě teď to udělej.
Vše, čím jsem během těch dní prošla, stále používám denně ve svém životě a k jednotlivým krokům se vracím. Je to cesta. Samo se nic nestane,ale pokud denně věnujeme pozornost svému fyzickému tělu , své mysli a duši začnou se dít věci. A všechny tyto složky v sobě MENTÁLNÍ TRÉNINK MYSLI MÁ.
Mentální trénink mysli je pro každého, kdo chce být tvůrcem svého vlastního života.
Mým celoživotním problémem je, že si neumím uhlídat své hranice, hlavně ty pracovní , neustále plný diář a stále pocit, že musím vyhovět klientovi, dle jeho možností . Většinu týdne jsem neměla vůbec prostor na oběd . Díky mentálnímu tréninku jsem se naučila si toto dovolit, mít svůj čas pro oběd, a nebát se dát klientovi termín klidně až za měsíc. A s tím souvisí druhá věc….a to, že jsem vždy měla pocit, že je potřeba na nějakou poptávku, telefon reagovat okamžitě, a já se stále cítila zahlcena, že nestíhám . Mentální trénink mě naučil dát si čas, odstup a pak v klidu reagovat .
Jsem ráda, že díky cestě s Martinou jsem získala do svého života řád, plán, kotvu, principy, ke kterým se denně vracím. A co hlavně tak ÚSMĚV !!!!
Ing. Gabriela Vágási

Mentorka úspěšných žen a elegantního podnikání 

"Martinka zo srdca ti ďakujem za tvoju krásnu energiu a za to, že si ma priviedla k mentálnemu tréningu mysle.Napriek tomu, že táto téma je moja srdcovka a venujem sa jej už roky, vďaka tejto unikátnej a praktickej metóde je celý proces práce s mysľou oveľa jednoduchší a prijateľný pre všetkých, ktorí majú radi jednoduché kroky, ktoré fungujú skvele a prinesú výsledky takmer okamžite!Tento intenzívny tréning som si zamilovala natoľko, že ho využívam naozaj denne a s radosťou ho zaradím do môjho nového projektu.
Na každú hodinu s tebou som sa úprimne tešila, pretože sme na jednej vlne.Niektoré úlohy boli a sú pre mňa výzva, ale pomáhajú mi denne s úsmevom zvládať aj nepríjemné situácie.Teším sa, že som ťa spoznala a že si mi ukázala celý tento proces. Moje AHA momenty: " Najviac je človek na smiech, keď sa berie príliš vážne..."Som ti vďačná za túto skúsenosť a prajem každému, aby si tento tréning zažil sám na vlastnej koži.Obohatí a skvalitní život naozaj každému."
Linda Berger

koučka hojnosti

„ Bylo mi ctí být pozvána na rozhovor s Martinkou Šuhajovou, s kterou se známe už dlouho, a která je velkou inspirací v byznyse, ve výdrži, ve všem, co zkusila v životě, v určité životní moudrosti, a prostě pro mě bylo hezké, jak ten rozhovor plynul, jak byl vedený. Takový žensky, ale přesto velmi inspirativně.
Dává my velký smysl takto podporovat svoji komunitu, těmito rozhovory s lidmi, kteří mají inspiraci a mají co předávat a Martinka rozhodně jednou z nich je. Je to čest být u ní na hovoru!“
Mgr. Šárka Pokorná

Manažerka programu www.muzespodnikat.cz 

"Marti, díky moc za velmi příjemný rozhovor a možnost představení našeho, dovoluji si říci nyní již společného, projektu. Náš neformální vzdělávací program MŮŽEŠ PODNIKAT, se kterým inspirujeme středoškoláky pomocí osobních příběhů úspěšných podnikatelů a podnikatelek po celém Česku k rozvoji vlastní podnikavosti je právě našimi řečníky, mezi které patříš i Ty, tvořen a realizován. Je mi ctí s Tebou spolupracovat a věřím, že i téma seberozvoje, se kterým obě pracujeme nejen ve školách, přinese další možnosti našich společných projektů. Díky za vše! "❤️
Mgr. Hana Masaříková

Editorka ve společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s.

"O mentálním tréninku jsem se od Martiny dozvěděla v době, kdy jsem intenzivně řešila dilema v pracovní oblasti. Týkalo se toho, zda se naplno vrhnout do podnikání (koučování), nebo být na zkrácený úvazek v práci (redaktorka) a k tomu podnikat. Přitom jsem věděla, že mě baví obě oblasti a ani jedné se nechci vzdát.
Od začátku jsem věděla, že chci, aby mým průvodcem mentálním tréninkem byla Martina. Jednak jsem viděla, jaké změny se jí díky práci s myslí v životě dějí, jednak jsem v ní měla plnou důvěru, že se jí můžu se vším svěřit.
A bylo to nejlepší rozhodnutí. Mentální trénink s Martinou začal právě v době, kdy starší dcera měla oboustranný zápal plic a já jsem byla také nemocná, takže to pro mě byla výzva. Setkávání s Martinou byla nabíjející, plná pozitivní energie, empatie, laskavosti, sdílení a různých úhlů pohledů. Věděla jsem, že se jí můžu s čímkoli svěřit, protože pro mě vytvářela bezpečný prostor. Zároveň na mě byla tak napojená, že mi chvílemi dokázala číst myšlenky. 
Díky setkávání jsem si uvědomila, čemu se chci pracovně věnovat. A nesmírně se mi ulevilo. Zároveň jsem se naučila pozitivněji myslet, pracovat s negativními myšlenkami a lépe přijímat situace, které nemůžu plně ovlivnit. 
Marti, z celého srdce ti děkuji, že jsi mi přišla do života a pomohla mi ujasnit si věc, která mě trápila několik měsíců. A že jsi mi předala daleko víc, než co zahrnuje mentální trénink, a především kus sebe."
Daniela Galásková

Tvůrkyně PORTÁLOVÝCH OBRAZŮ a autorka knihy CO MĚ DOMA, ANI VE ŠKOLE NENAUČILI O SEXU

"Do mentálního tréninku jsem šla proto, že jsem tvořila úžasné věci, ale nikdo je ode mě nekupoval a psala jsem skvělé příspěvky, které nikdo moc nečetl.

Během tréninku se úplně změnila má energie, se kterou vše tvořím. Lidé mě najednou vidí, čtou mé příspěvky a mám krásné zpětné vazby, že to co dělám, je pro ně přínosem.

Martinka je úžasný, empatický člověk, který je zároveň velmi profesionální.

Nemaže lidem med kolem pusy, ale říká věci na rovinu tak, aby se člověk mohl rychleji pohnout z místa. Navíc její schopnosti načítání, posouvají mentální trénink na úplně jiný level.

Trénink s Martinkou bych rozhodně doporučila člověku, který je schopen hrábnout si hezky dovnitř sebe a vyndat všechen bordel, který má uvnitř, a který mu brání žít život, po jakém touží".