Reference

Angelina, 51 let, produkční
S Martinou jsme se potkaly před 5 lety ve výživové poradně, kde mě úspěšně provedla cestou hubnutí.
Na její doporučení jsem se nechala otestovat, protože když jsme se po letech setkaly, zhoršil se můj zdravotní stav, stala jsem se onkologickou pacientkou. Bylo mi Zinzino nabídnuto jako podpora organismu při léčbě všech mých neduhů, hlavně toho největšího, onkologického.
Zlepšil se mi krevní obraz. Zlepšily se mi jaterní testy, které byly vždy zvýšené kvůli onkologické léčbě. Dokonce se mi zlepšila činnost štítné žlázy, která je na 10% své normální funkce.  Sama bych tomu nevěřila, ale krevní testy jsou tomu důkazem.
Troufám si říct, že mi posiluje imunitu. Mou rodinou již proběhlo onemocnění Covid19. Přestože jsem se intenzivně starala o nemocnou dceru, nákazu jsem nechytila.
Balanční olej Zinzino bych doporučila onkologicky nemocným, na podporu imunity.


Petr, 50 let, ředitel pro externí obchodní sítě
Mám náročnou práci a potřebuji se rychle rozhodovat a soustředit na poradách a při jednání s obchodními partnery a poradci.
Poslední rok jsem cítil, že moje koncentrace začíná klesat, a tak jsem začal hledat řešení, které by mi s tím pomohlo.
Martina mi řekla, že to může být tím, že mám málo Omega-3, a že mi může testem zjistit, jak na tom jsem. Otestovala mě a za tři týdny jsem znal výsledek, který to potvrdil.
Začal jsem užívat BalanceOil+, koncentraci Omega-3 s polyfenoly. Asi po měsíci užívání jsem začal pociťovat zlepšení, které v čase ještě rostlo. 
Schopnost soustředit se stoupla o 80% a rychlost rozhodování se dostala téměř do normálu. To ukázal i výsledek kontrolního testu. Ještě není v zelených číslech, ale jsem si jistý, že ten příští už bude.
Pokud řešíte to samé, obraťte se na Martinu. Otestuje vás a nastaví řešení. Vřele doporučuji! Rozhodně stojí za to něco udělat pro zdraví. Máme jen jedno.
Marie, 70 let, v důchodu
Už pár let beru léky na srdce, vysoký tlak a na pohybový aparát, s kterým mám výrazné problémy. Mám osteoporózu, artritidu a v prstech revma. Můj pohyb se čím dál více zhoršoval a bolesti rostly, což se výrazně podepsalo na mojí psychice, ale antidepresiva jsem brát nechtěla.
Martina mi vysvětlila, že je možné zjistit speciálním testem, jak na tom moje tělo je, a že se to dá řešit aspoň na úrovni zmírnění bolestí a zlepšení psychiky.
Test mi vyšel hodně špatně a já jsem začala užívat Balanční olej a ještě čistě přírodní doplněk se šafránem na zlepšení psychiky a problémů se spánkem.
Ze začátku jsem byla skeptická, ale řekla jsem si, že nemám, co ztratit, a když se to nezlepší, rozhodně mi to neublíží.
O to větší překvapení pro mě bylo, když jsem začala pociťovat zlepšení už po prvním měsíci užívání. Problémy se spánkem začaly mizet a teď dokážu spát pět hodin v tahu, což bylo dřív nemyslitelné. Pravidelně si měřím tlak a zjistila jsem zlepšení i v tomto ohledu. I ty věčné bolesti se trochu umírňují. Zlepšení se ukázalo v druhém testu, který je už jen o kousek od normálu.
Jste v seniorském věku a trápí vás ty samé neduhy co mě? Neváhejte a kontaktujte Martinu. Testem zjistí, jak na tom jste a připraví řešení přímo pro vás. Můžu jenom doporučit!