Jako úspěšná žena, podnikatelka, manažerka, která klade důraz na neustálý osobní a profesní růst, jistě oceňujete služby, které reflektují vaše vysoké nároky na kvalitu a hodnotu. Přináším vám přesně to – individuálně přizpůsobené programy, které vás podpoří na cestě k vašim snům a cílům. Můj ceník je pečlivě sestaven s ohledem na poskytnutí maximální hodnoty, aby každá vaše investice do sebe sama byla krokem k dosažení výjimečných výsledků ve vašem osobním i profesním životě.

  Připravte se na proměnu svých ambic v realitu – vaše budoucnost plná příležitostí je na dosah. Pojďme společně objevit a rozvinout vaše jedinečné schopnosti.

Bezplatná strategická konzultace

0,00 Kč

  • V naší úvodní 15minutové bezplatné konzultaci odhalíme, zda můj přístup a vaše cíle spolu rezonují. Podíváme se na to, co chcete ve svém profesním i osobním životě dosáhnout, a zjistíme, jestli máme společný základ pro budoucí spolupráci. Rozhodnutí o tom, zda spolu začneme pracovat, bude založeno na  porozumění a stejných hodnotách, abychom se ujistily že náš společný čas a energie povedou ke skvělým výsledkům.


 Otevřete bránu transformace

Připojte se ke mně a staňte se členkou exkluzivního programu

1 696,00 Kč

  • Program "Nakopávač bohatství" je 30denním online kurz, který jsem sama vyzkoušela a vybrala speciálně pro ženy jako jste vy -  které chtějí investovat do svého osobního a finančního rozvoje. Připojte se ke mně a získejte doživotní přístup ke kurzům, které vás posunou na cestě k finanční svobodě.

  • Není to jen další vzdělávací program, je to cesta k vaší osobní a finanční nezávislosti, kde každá z vás má příležitost růst a rozvíjet se v komunitě, která si vás váží a oceňuje kvalitu a vzájemnou podporu.

Otevřete bránu transformace 

Staňte se hostem mojí on-line talkshow 

"10 DEKA INSPIRACE"

5 000,00 Kč

Jako autorka a moderátorka "10 DEKA INSPIRACE" se zaměřuji na propojování výjimečných inspirativních osobností s mými výjimečnými posluchači. Každého hosta pečlivě vybírám, aby náš rozhovor přinášel skutečnou hodnotu a podporoval růst našich posluchačů.

Pokud podnikáte eticky, srdcem a cítíte, že máte příběh, který by mohl inspirovat ostatní, neváhejte a zarezervujte si 15minutový nezávazný hovor se mnou, na kterém si řekneme detaily a možná právě VY budete mým příštím hostem.


Otevřete bránu transformace 

Exkluzivní workshop: Překročte své hranice za jeden den

9 999 Kč

  • Připravte se na dynamický den plný objevování, kdy prozkoumáme 8 klíčových emočních a mentálních cvičení určených k odemčení vašeho nejvyššího osobního a profesního potenciálu, vše soustředěné do jednoho akčního dne plného transformace. Tento jednodenní zážitek vám otevře dveře k efektivním strategiím a nástrojům z  osvědčeného 9denního Mentálního tréninku.

  • Vyzkoušíte si přímo na místě cvičení, která zpřístupní cestu k lepší výkonnosti a hlubší spokojenosti. Každý moment tohoto workshopu je navržen tak, aby poskytoval přímou aplikaci teorie do vašeho osobního a pracovního života.

Otevřete bránu transformace

Transformujte svůj život s Mentálním tréninkem, který je stejně jedinečný jako vy

19 999 Kč

  • Získáte přístup k 9dennímu intenzivnímu programu, pečlivě vybranému a obohacenému mou profesní expertizou, abyste dosáhly toho nejlepšího v osobním i profesním růstu.

  • Prožijte 8 strategických cvičení, které jsou důmyslně vybrány pro vaši nejvyšší výkonnost a rovnováhu. Tato cesta představuje více než jen kurz; je to cesta k hlubokému a viditelnému rozvoji vás samých.

  • Pokud jste připraveny podniknout zásadní kroky vpřed a investovat do své transformace, jsem zde, abych vás na této cestě plně podpořila. Připojte se ke mně a společně odstartujme tuto fascinující proměnu.


Otevřete bránu transformace