Výživou k životní rovnováze
Profesní představení pro firemní klub CCT
J&A BALNEO DANCE - unikátní česká wellness procedura

Příčiny civilizačních chorob a jejich řešení
Úvodní prezentační film, který vysvětluje, proč je důležité být v rovnováze na buněčné úrovni a proč je BalanceOil od společnosti Zinzno výjimečný.
VITAS Analytical Services - LABORATOŘ, KTERÁ NÁM ZPRACOVÁVÁ TESTY.

VITAS AS laboratoř se sídlem v Norsku, která je držitelem certifikátu osvědčených výrobních postupů (GMP), s 25letou zkušeností v provádění špičkových chromatografických vyšetření s využitím nejmodernějších technologií, pro nás zpracovává výsledky Balance testů.
BALANCE TEST je schválený pro "in vitro" diagnostiku odebráním krevního vzorku v domácích podmínkách metodou suché krevní kapky (DBS). Poskytuje přesné údaje o hladině mastných kyselin, která odráží složení tuků ve vaší stravě. (POMĚR OMEGA 6 : OMEGA 3). Zjistíte, jestli vaše strava způsobuje záněty v těle, existuje riziko zánětů nebo je PROTIZÁNĚTLIVÁ.
Rovnováha Omega 6 a Omega 3 je důležitá pro udržení normálního vývoje buněk a tkání. Je rozhodující pro zdraví těhotných žen a jejich dětí. Vyvíjející se mozek a nervový systém dítěte vyžaduje velká a vyvážená množství Omega 6 a Omega 3, které musí pocházet od matky. Podporuje duševní zdraví a nervové funkce, srdce a oběhový systém, žaludek, střeva, plíce, pokožku.
Proces analýzy vzorků je anonymní. Zadáte pouze UNIKÁTNÍ KÓD, pod kterým najdete výsledky. Jako moji klienti jste tak v naprostém bezpečí.
Svědectví Lva Simona Fedorčáka, zdravotně a mentálně postiženého syna Danielle Lady Fedorčákové