O mně

Jmenuji se Martina a mým cílem je, abyste byli zdraví, cítili se duševně a tělesně v dobré kondici a žili jste zdravým a naplněným životem. 
V oblasti zdraví se pohybuji od roku 2012.  Jsem certifikovaná osobní trenérka a výživová poradkyně. K výživovému poradenství jsem přidala osobní tréninky, aromaterapii a metodu Access Bars. Provozovala jsem vlastní EMS studio.
Oslovovali mě poradci z různých firem zabývajících se prodejem výživových doplňků. Všichni byli nejlepší a nabízeli to nejlepší. Nikdo mi ale nedokázal odpovědět na otázku, jak zjistím, že mi doplňky fungují, kromě toho, že se budu "cítit dobře". Občas jsem nějaký doplněk vyzkoušela, ale nic převratného jsem necítila, a tak jsem od dalšího zkoušení upustila. Hledala jsem "to svoje" a našla.
Svoje jméno jsem spojila s projektem, který se zabývá preventivní péčí o zdraví. Pomocí krevního testu, který změří zdraví vašich buněk a propustnost buněčné membrány, zjistím, jak jste žili poslední měsíce, co jste jedli, a co vám v těle chybělo. Živiny, které vám v těle chybí, dokážu pomocí balančního konceptu vrátit zpět. Za další čtyři měsíce zjistím srovnávacím testem, jak to u vás zafungovalo, a jestli už je vaše tělo ochráněno proti civilizačním nemocem. 
Zavolejte, napište nebo mě kontaktujte pomocí kontaktního formuláře a objednejte se na úvodní třicetiminutovou bezplatnou osobní či online konzultaci.
Těším se na vás!


Martina Šuhajová
+420605461835
martinasuhajova1@gmail.com
IČO: 68753543Certifikáty a osvědčení

2012 – Poradce pro výživu (NUTRIS)
2012 – Odborné sestavení individuálního jídelníčku klienta (NUTRIS)
2012 – Obchodní dovednosti I., Obchodní dovednosti II. (INTEGRITY CONSULTING)
2014 – certifikáty JAFRA Péče o pleť I., Postupy a praxe- nový klient, Postupy a praxe – stálý klient, Péče o tělo – Spa&wellness
2017 – Instruktor fitness (IMPROVE ACADEMY)
2017 – Sportovní výživa (IMPROVE ACADEMY)
2018 – Osobní trenér 2.0 TRENÉRSKÉ IMPÉRIUM
2018 – AromaTouch technique (doTERRA)
2020 - praktik metody Access Bars
2021 - TOP TRENÉR J&A ORIGINAL BALNEO DANCE

Zjistěte, s čím vším vám můžu pomoct...

Chci zjistit víc